معرفی ادکلن کرید اونتوس زنانه creed Aventus for Her

معرفی ادکلن کرید اونتوس زنانه creed Aventus for Her

عطر ادکلن کرید اونتوس زنانه-creed Aventus for Her ،عطری است شاداب، شیک و زنانه که در ادامه نسخه بسیار موفق مردانه آن عرضه شده که شباهت های کمی با نسخه مردانه دارد و در عین حال لطافت ها و ظرافت های زنانه نیز به آن اضافه شده است.

شکل شیشه ادکلن ادکلن کرید اونتوس زنانه 

شیشه ادکلن این عطر با همان فرم کلی کرید Aventus اوریجینال ساخته شده است. روی شیشه ادکلن، نشان تجاری کرید با رنگ طلایی به شکل برجسته دیده می‌شود. در یک کادر طلایی‌ رنگ نام Aventus for Her را مشاهده می‌کنید. درپوش شیشه ادکلن به رنگ سفید است و در قسمت فوقانی‌اش یک قطعه‌ی طلایی‌رنگ دارد. مایع درون شیشه ادکلن شفاف بوده و از روی شیشه‌ی Aventus for Her دیده می‌شود.

ادکلن کرید اونتوس زنانه یکی از پرطرفدار‌ترین عطرهای زنانه در دنیای عطر و ادکلن است. این عطر در سال ۲۰۱۶ به دست گروه بویایی کرید معرفی شد و بسیاری از طرفداران عطر و ادکلن را به خود جذب کرد.

شباهت این عطر با نسخه مردانه کرید اونتوس

شباهت این عطر با نسخه مردانه کرید اونتوس، در بخش‌هایی از ترکیبات عطر قابل مشاهده است. همچنین، همان‌طور که نامش پیداست، کاربرد همین نام بزرگ در دو نسخه مختلف، به شمار زیادی از تفاوت‌های ظاهری و بصورت فعالیت‌های رایج در دنیای عطروادکلن، باعث شده است که شباهت‌های قابل توجُّه بین دو نسخۀ مذکور، به چشم بپُوشَد.

علاوه بر شباهت‌ های تقلید پذیر در تولید دو نسخۀ مذکور، هر کدام از آن‌ها دارای ترکیبات و رایحه‌های منحصر به فرد خود هستند که باعث شده است که هر یک از آن‌ها در دسته بندی عطر و ادکلن، جایگاه خود را پیدا کنند.

لینک خرید ادکلن کرید اونتوس زنانه اورجینال 

نظرات درباره ادکلن کرید اونتوس زنانه

من از ادکلن کرید اونتوس زنانه استفاده کردم و باید بگویم که عطری بسیار خوشبو و جذاب است. رایحه‌ای ملایم و شیرین دارد که باعث می‌شود شخصیت من را تقویت کند و به من اعتماد به نفس بدهد. همچنین، پخش بوی بسیار خوبی دارد و در طول روز باقی می‌ماند. قطعاً این یک عطر لوکس و با کلاس است که به هر شخص زنانه احساس ویژه و جذاب می‌دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × چهار =