سوالات متداول

لطفاً برای مشاهده بیشتر روی هر عنوان لمس کنید.

ارسال با پست سراسری پیشتاز و ویژه

ارسال با تیپاکس (کرایه در مقصد)

ارسال سریع با پیک روز های کاری تهران و کرج

(هزینه ارسال پیک با مشتری میباشد)

مبدا ارسال سریع تهران میدان امام خمینی (توپخانه) و کرج گلشهر

ارسال رایگان با پیک در تهران و کرج (حداقل خرید 2 میلیون تومان) 

در صورت دسترس بودن ارسال به شکل سریع در همان روز به صفحه پرداخت مراجعه کنید، در صورت فعال بودن گزینه ارسال با پیک سفارش شما همان روز ارسال خواهد شد.

زمان ارسال سفارشات به شرکت هایی نظیر پست تیپاکس در صفحه پرداخت در انتهای صفحه قابل مشاهده میباشد.

سفارشات مشتریان تهرانی که تا قبل از ساعت 16 ثبت شده باشد همان روز برایشان ارسال شده و تا ساعت ۲۰ تحویل داده میشود. ارسال سریع برای مشتریان تهرانی و کرجی (فقط با پرداخت هزینه ارسال به دست مشتری) امکان پذیر است. در صورتی که می خواهید سفارش شما در زمان دیگری ارسال شود حتما در یادداشت سفارش ذکر کنید یا تلفنی تماس بگیرید تا بموقع سفارش شما بدستتان برسد.

اگر پلمپ یا بسته بندی ادکلن باز نشده باشد تمام مبلغ دریافتی عودت خواهد شد و در صورت باز شدن ادکلن با کسر 30 درصد از وجه پرداختی فقط تا 24 ساعت بعد از رسیدن ادکلن به دست مشتری مبلغ عودت خواهد شد.

پرداخت وجه از طریق کارت به کارت تمامی کارتهای عضو شتاب امکانپذیر است و شما می توانید از طریق درگاه زرین پال پرداخت خود را انجام دهید.

تمامی سفارشات در تعطیلات سال نو در 14ام فروردین ماه و بعد از تعطیلات تحویل پست خواهد شد!

تمامی مشتریان عزیز در صورت وجود مشکل در ثبت سفارش خود برای ما در واتس اپ تلگرام و یا اینستاگرام نسبت به ثبت سفارش خود اقدام کنند.

لطفا جهت مشاوره و نیز جهت پیگیری سفارش فقط به صورت تلفنی اقدام شود و درصورتی که دسترسی به سایت ندارید و یا مشکلی هنگام سفارش دارید میتوانید تلفنی انرا هماهنگ کنید و از واتساپ یا تلگرام فقط در موارد ضروری و هنگام ارسال عکس استفاده کنید.

سفارش انواع ادکلن تستر – شرکتی – اورجینال به صورت تک و عمده

شماره ارتباط در واتس اپ : 09365181881