سوالات متداول

لطفاً برای مشاهده بیشتر روی هر مورد کلیک کنید.

ارسال با پست

ارسال با تیپاکس

ارسال سریع با پیک روز های کاری تا ساعت 12 تهران و کرج

(هزینه ارسال سریع با مشتری میباشد)

مبدا ارسال سریع تهران مترو امام خمینی و کرج مترو گلشهر

سفارشات مشتریان تهرانی که تا قبل از ساعت 12 ثبت شده باشد همان روز برایشان ارسال شده و تا ساعت ۲۰ تحویل داده میشود. ارسال سریع برای مشتریان تهرانی و کرجی (فقط با پرداخت هزینه ارسال به دست مشتری) امکان پذیر است. در صورتی که می خواهید سفارش شما در زمان دیگری ارسال شود حتما در یادداشت سفارش ذکر کنید یا تلفنی با برند تماس بگیرید تا بموقع سفارش شما بدستتان برسد.

اگر پلمپ یا بسته بندی ادکلن باز نشده باشد تمام مبلغ دریافتی عودت خواهد شد و در صورت باز شدن ادکلن با کسر 30 درصد از وجه پرداختی فقط تا 24 ساعت بعد از رسیدن ادکلن به دست مشتری مبلغ عودت خواهد شد.

زمان رسیدن سفارشات شما در تهران 2 تا 4 روز کاری

زمان رسیدن سفارشات شما در کرج 1 تا 3  روز کاری

زمان رسیدن سفارشات شما در شهرستان ها 4 الی 6 روز کاری

زمان رسیدن سفارشات شما در تهران 2 روزه

زمان رسیدن سفارشات شما در کرج 1 روزه

زمان رسیدن سفارشات شما در شهرستان ها 3 الی 4 روزه

سفارشات مشتریان شهرستان با توجه به زمان ارسال نمایش داده شده در صفحه پرداخت، به دست پست پیشتاز  یا ویژه ارسال شده و مطابق تعهد پست بین 3 تا 5 روز کاری تحویل داده می شود.

مشتریانی که ارسال سریعتر مد نظرشان است میتوانند با قبول هزینه ارسال از تیپاکس و پست هوایی و یا ارسال با اتوبوس و سایر وسایل نقلیه استفاده کنند.

پرداخت وجه از طریق تمامی کارتهای عضو شتاب امکانپذیر است و شما می توانید از طریق درگاه زرین پال پرداخت خود را انجام دهید.

تمامی سفارشات در تعطیلات سال نو در 14ام فروردین ماه و بعد از تعطیلات تحویل پست خواهد شد!

تمامی مشتریان عزیز در صورت وجود مشکل در ثبت سفارش خود برای ما در واتس اپ تلگرام و یا اینستاگرام نسبت به ثبت سفارش خود اقدام کنند.

لطفا جهت مشاوره و نیز جهت پیگیری سفارش فقط به صورت تلفنی اقدام شود و درصورتی که دسترسی به سایت ندارید و یا مشکلی هنگام سفارش دارید میتوانید تلفنی انرا هماهنگ کنید و از واتساپ یا تلگرام فقط در موارد ضروری و هنگام ارسال عکس استفاده کنید.

سفارش انواع ادکلن تستر – شرکتی – اورجینال به صورت تک و عمده

شماره ارتباط در واتس اپ : 09365181881