انتخاب عطر متناسب با شخصیت و نکات مهم درباره عطر و ادکلن ها

انتخاب عطر متناسب با شخصیت و نکات مهم درباره عطر و ادکلن ها

انتخاب عطر متناسب با شخصیت

با این 9 راه حل موقع عطر زدن جذاب تر بنظر میرسی!

 

اگه بازیگوش و انرژیک هستید مکمل عطر بزنید.

مکمل عطر زدن یعنی با لباس های به رنگ گرم عطر خنک بزنید و بالعکس. این روش بویایی و خلاقیت رو به ناخودگاه افراد منتقل میکنه که همسو با شخصیت شاد و هیجان طلب شماست. این همخوانی اعتماد اطرافیانتون رو می بلعه.

 

اگه آروم بودیم چی؟

اگه آروم و متین هستید، متناسب عطر بزنید.

متناسب عطر زدن دقیقا بر عکس حالت قبله، یعنی با لباس هایی که رنگ سرد دارن، مثل آبی و… عطر های خنک بزنید و بالعکس. تناسب نمادی از وقار و آرامشه. حالا اگه متناسب با شخصیت آرومتون عطر بزنید، برای بقیه قابل پذیرش تره و جایگاه شما به طرز چشمگیری تقویت میکنه.

از نت های غالب عطرتوی استایلتون استفاده کنید!

یعنی اگر عطرتون چرمیه، ساعت،کیف و یا کفش چرمی استفاده کنید، اگه عطرتون وانیلیه حتما رنگ سفید رو توی استایلتون به کار ببرید. این ها جزییاتی هستن که هوشمندی شمارو توی انتخاب استایلتون نشون میدن.

شما ققط کافیه عطر یا ادکلن خودتون را 5 پاف اسپری کنید و دیگر هیچ!

اگه به  دنبال پخش بوی بیشتر از ادکلن خود هستید سه نقطه جلو و دو نقطه پشت گردن اسپری کنید، به علاوه خانوم ها پشت گوش و آقایون روی سرشونه خودشون حساب باز کنن چون از نقاط پر حرارت بدن هستن و مناسب برای افزایش پخش بوی عطر ادکلن شما

از قانون 21-9 استفاده کنید.

این قانون که از قانون مالتز الهام گرفته میگه که شما از 21 روز از یه عطر استفاده کن. 9 روز از یک عطر دیگه و دوباره برگرد، به همون عطر اول

 خرید ادکلن های تستر اصل

عطر را در هوا اسپری کنید و از آن بگذرید!

این کار برای اینه که به صورت لطیف، ظریف و خفیف از همه جهات بوی عطر و ادکلتون رو به مشام بقیه برسونید، این کار شما را به شخصیتی مطمئن از خود و بی نیاز به جلب توجه بقیه نشون میده. البته به جای این کار میتونید از بادی میست ها هم استفاده کنید.

بعد از دوش آب گرم، عطر بزنید.

برای اینکه بوی پوست خودتون رو بیشتر قاطی عطر کنید و عطر شخصی تر بشه، ضمن اینکه اینطوری عطرتون موندگاری بیشتری هم داره وقتی دوش آب گرم میگیرید محفظه های پوستتون بازه و عطر بیشتر به خودش نگه میداره.

روی لباس از شب قبل عطر بزنید!

عطر ها موجودات عجیبی ان، روی پوست خوب پخش میشن و روی لباس خوب ماندگاری دارند. وقتی از شب قبل به لباس فرداتون عطر یا ادکلن بزنید، بویی بسیار نرم و شامه نواز خواهید داشت قبل از رفتن به قرار هم روی پوستتون اسپری کنید. تا به خوبی پخش بشه.

در قرار اول، از عطر های گرم و ادویه ای استفاده کنید.

عطر ها و ادکلن های گرم و ادویه ای، قسمت بزرگ تری از مغز رو درگیر می کنن، به علاوه اینکه حس گرمای عشق و حرارت خواستن رو توی خودشون تداعی میکنن، با این کار با زبان عطر طرف مقابلتون رو به نزدیکی و صمیمیت بیشتر دعوت می کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *